Firmy motoryzacyjne Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Nawi±zuj współpracę bieznesow± na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Motoryzacyjne.pl / Warsztaty samochodowe / Mechanika samochodowa / Auto-Serwis Andpol Andrzej Nie...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Motoryzacyjnych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Auto-Serwis Andpol Andrzej Niebrzydowski
Opis firmy:
  Andpol to profesjonalny warsztat samochodowy w Olsztynie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat. Wyróżniamy się niezawodnym zaufaniem naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort powierzonych nam samochodów. Pełnimy usługi z zakresu szeroko pojętej auto-mechaniki pojazdowej samochodów osobowych a także dostawczych. Zapewniamy kompleksową diagnostykę samochodową w Olsztynie dla pojazdów wszystkich marek. Szczególnie zajmujemy się naprawami problemów związanych z kołami - montaż i demontaż opon oraz ich naprawy, pompowanie kół azotem i ich wyważanie.
Ofeta firmy:
Fachowo zajmujemy się naprawą, malowaniem i prostowaniem felg aluminiowych a także stalowych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy pełnią usługi za pomocą nowoczesnych technologii diagnostycznych oraz naprawczych. Nasz zespół cechuje indywidualne podejście do klienta a także optymalizacja kosztów serwisowania i diagnostyki. Na czas pobytu pojazdu w auto serwisie w Olsztynie oferujemy samochód zastępczy. Prowadzimy także kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji w Olsztynie.

Andpol to przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu. Dajemy możliwość skorzystania z hotelu dla opon w razie braku możliwości innego ich przechowywania. Stawiamy na satysfakcję czerpaną z profesjonalnych usług warsztatu samochodowego w Olsztynie. Zajmujemy się także likwidacją szkód komunikacyjnych. Zapewniamy gwarancję jakości wykorzystywanych przez nas części, które pochodzą od najpopularniejszych producentów. Sprawdź naszą ofertę!
Kontakt:
Ulica: Rataja 17A
Miasto: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-203
Województwo: warmińsko-mazurskie
Telefon kom.: 509 587 737
Adres WWW: opon.pl
NIP: 7391022072
REGON: 510321809
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 30wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyMotoryzacyjne.pl © 2006 - 2022
Zobacz również katalog firm Odzież i Reklama