Firmy motoryzacyjne Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty biznesowe na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Motoryzacyjne.pl / Usługi dla motoryzacji / Tuning / Brakestock Sp.z o.o....
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Motoryzacyjnych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Brakestock Sp.z o.o.
Opis firmy:
  Zacznijmy od najważniejszego. Od 7 lat zajmujemy się tylko i wyłącznie hamulcami. Bezpośrednia współpraca z firmami Power Stop, EBC Brakes, DBA, Zimmermann, Power Friction nauczyła nas wybierać najlepsze rozwiązania, znajomości rzeczywistych charakterystyk produktów i rozwiązywania problemów z hamulcami. Żeby podzielić się naszym doświadczeniem z kierowcami, otworzyliśmy specjalistyczny sklep internetowy- Brakestock.pl. Dla zwykłych kierowców oznacza to – fachowe porady, szeroki asortyment produktów i obsługę posprzedażową. Nie jesteśmy tylko sklepem internetowym. Brakestock.pl – to przede wszystkim ekspert w układzie hamulcowym samochodu. Dlaczego my? Więcej niż 7 lat na rynku komponentów hamulcowych Wszystko, co oferujemy – testujemy, przede wszystkim osobiście Wiemy o hamulcach więcej, niż ich producenci Tylko bezpośrednie umowy z producentami komponentów układu hamulcowego Po prostu sprawdź nas! Z poważaniem, zespół Brakestock.
Ofeta firmy:
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie komponentów do układów hamulcowych: od budżetowych zamienników do komponentów wysokiej skutecznosci.

Już ponad 8 lat zajmujemy się tylko i wyłącznie hamulcami, dlatego możemy powiedzieć, że wiemy o hamulcach wszystko. No albo prawie wszystko.

Oferta zawiera:
Tarcze hamulcowe, bębny,
Klocki hamulcowe, szczęki
Zestawy naprawcze zacisku
Przewody hamulcowe
Zestawy hamulcowe
Tłoczki zacisku

Na naszej stronie internetowej znajduje się cały asortyment do BMW. Jesteśmy dystrybutorem I bezpośrednio współpracujemy z firmami Power Stop (wysokoefektywne klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe), Power Friction (wysokoefektywne tarcze hamulcowe). Mówiąc krótko, jeśli kogoś nie zadowalają zwykłe hamulce — u nas zawsze znajdzie coś dla siebie.
Firma również w dziale:
Części i akcesoria / Części zawieszenia
Podzespoły samochodowe / Układ hamulcowy
Kontakt:
Ulica: Orzechowa 25
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-244
Województwo: mazowieckie
Telefon: 221165888
NIP: 5213699618
REGON: 361809041
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 921wersja do wydruku >
< cofnij
 www.odi.pl
 www.FirmyBudowlane.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyMotoryzacyjne.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Odzież i Reklama